Upitnici

Molimo vas popunite upitnik kako bi mogli unaprijediti naše usluge.

Odgoj za humanost od malih nogu – područje pripreme za izvanredne situacije i zaštite zdravlja održan u Pregradi

Poštovana kolegice, poštovani kolega,

molimo Vas da upitnik popunite u cijelosti jer nam je Vaše mišljenje nakon sudjelovanja u ovome stručnom skupu dragocjeno za unapređivanje kvalitete skupa.

Popuni upitnik


Stručni skupovi

Tip stručnog skupa Naziv Voditelj
Predmetno područje
Naziv Predmetno područje Vrijeme početka Mjesto Adresa Prijave do Prijava Voditelj
Kalibrierungsseminar DSD II Strani jezik - njemački 18.11.2019. u 14:00 sati Gimnazija Andrije Mohorovičića Ulica Frana Kurelca 1, Rijeka 18.11.2019. 3 / 4 MARIJETA MAŠIĆ Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće nastavnika filozofije, logike, etike, sociologije i politike i gospodarstva Etika, sociologija, politika i gospodarstvo 18.11.2019. u 14:30 sati Gimnazija Antuna Gustava Matoša Zabok Prilaz Janka Tomića 2, Zabok 16.11.2019. 11 / 18 SANJA KOŠUTIĆ TUŠEK Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće učitelja i nastavnika francuskog jezika Splitsko-dalmatinske županije Strani jezik - francuski 18.11.2019. u 15:00 sati Osnovna škola Lučac, Gimnazija dr. Mate Ujevića Omiška 27, 21 000 Split; Bruna Bušića 59, 21260 Imotski 18.11.2019. 15 / 20 Slavenka Markota Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće učitelja talijanskog jezika PGŽ Strani jezik - talijanski jezik 19.11.2019. u 15:00 sati OŠ Kostrena, Žuknica 1, 51 221 Kostrena Žuknica 1, 51 221 Kostrena 18.11.2019. 22 / 25 DIANA SOŠIĆ Prijava / Odjava
Međužupanijsko stručno vijeće nastavnika Primorsko-goranske i Ličko-senjske županije Strani jezik - talijanski jezik 19.11.2019. u 15:00 sati OŠ Kostrena Žuknica 1, 51221 Kostrena 19.11.2019. 8 / 15 DANKA SIMIČIĆ Prijava / Odjava
ŽSV učitelja kemije za OŠ Grada Zagreba- istok Kemija 19.11.2019. u 18:00 sati Zagreb Sv. L. Mandića 55 16.11.2019. 28 / 36 SNJEŽANA ZDILAR Prijava / Odjava
'Međužupanijski stručni skup nastavnika klavira Glazba i ples 20.11.2019. u 11:15 sati Gš Josipa Hatzea Split Trg hrvatske bratske zajednice 3 20.11.2019. 42 / 50 KOSOVKA ČUDINA Prijava / Odjava
"Kako (p)ostati motivirani nastavnik'' Predavač: Ivanka Kordić, prof. savjetnik (GŠ vatroslava Lisinskog, Zagreb) Glazba i ples 20.11.2019. u 11:15 sati Glazbena škola Josipa Hatzea Trg hrv. bratske zajednice 3 20.11.2019. 25 / 25 MARITA NERA MIMICA Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće stručnjaka edukacijsko-rehabilitacijskog profila Varaždinske županije Učenici s teškoćama u razvoju 20.11.2019. u 13:30 sati Centar za odgoj i obrazovanje Tomislav Špoljar Jurja Križanića 33, Varaždin 20.11.2019. 31 / 70 DR.SC. ZLATKO BUKVIĆ Prijava / Odjava
Međužupanijski stručni skup nastavnika kemije osnovnih i srednjih škola Kemija 20.11.2019. u 14:00 sati Gimnazija Vukovar Šamac 2 19.11.2019. 8 / 20 Darija Vištica Prijava / Odjava
Među županijski stručni skup natavnika kemije Osječko-baranjske županije i Virovitičko-podravske županije Kemija 20.11.2019. u 14:00 sati Gimnazija Vukovar Šamac 2, 32 000 Vukovar 19.11.2019. 11 / 25 SILVIJA KRNIĆ Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće učitelja likovne kulture Šibensko-kninske županije Likovna kultura 20.11.2019. u 14:00 sati Osnovna škola Vidici, Šibenik 8. dlamatinske udarne brigade 2 19.11.2019. 7 / 18 STELA ČUTURIĆ Prijava / Odjava
Međužupanijski skup učitelja kemije Kemija 20.11.2019. u 14:00 sati Vukovar Gimnazija Vukovar, Šamac 2 20.11.2019. 15 / 20 MARIJANA MARKOVLJEVIĆ Prijava / Odjava
Međužupanijsko stručno vijeće nastavnika kemije Osječko-baranjske i Vukovarsko srijemske županije Kemija 20.11.2019. u 14:00 sati Gimnazija Vukovar Šamac 2, 32 000 Vukovar 20.11.2019. 20 / 23 MELITA BARIĆ TOMINAC Prijava / Odjava
MŽSV nastavnika glazbene umjetnosti srednjih škola: Sisačko-moslavačke, Koprivničko-križevačke, Bjelovarsko-bilogorske, Međimurske i Varaždinske županije Glazbena kultura/umjetnost 20.11.2019. u 15:00 sati Druga gimnazija Varaždin Hallerova aleja 6a, 42000 Varaždin Varaždin, Hallerova aleja 6a . 20.11.2019. 8 / 25 SLAVICA KELEMEN Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće učitelja povijesti Zagrebačke županije Povijest 20.11.2019. u 15:00 sati Ivanić-Grad OŠ Đure Deželića, Park hrvatskih branitelja 4, Ivanić-Grad 19.11.2019. 19 / 28 TINA MATANIĆ Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće učitelja informatike osnovnih škola Zagrebačke županije Informatika/Računalstvo 20.11.2019. u 16:00 sati Dubrava Sv. Margarete 15 20.11.2019. 20 / 70 BRANKA OKROŠA Prijava / Odjava
ŽSV vjeroučitelja Samobor - Jastrebarsko Vjeronauk 20.11.2019. u 17:00 sati Klinča Sela Amruševa 32 20.11.2019. 30 / 40 JOSIP KUNAC Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće učitelja povijesti Grada Zagreba - Zapad Povijest 20.11.2019. u 18:00 sati Arheološki muzej Trg Nikole Šubića Zrinskog 19, Zagreb 20.11.2019. 31 / 50 MARJANCA LADIKA Prijava / Odjava
Županijski stručni skup za nastavnike kemije u strukovnim školama Grada Zagreba Kemija 20.11.2019. u 18:00 sati Zagreb Ulica grada Vukovara 269 19.11.2019. 29 / 50 DUBRAVKA KARDUM Prijava / Odjava
Stavaka po stranici: << < 1 2 3 4 5 > >>