Upitnici

Molimo vas popunite upitnik kako bi mogli unaprijediti naše usluge.

Erasmus+ ;Uvod u Ključnu aktivnost 1 – Mobilnost u svrhu učenja za pojedince i eTwinning - Velika Ludina - 12.9.2017.

Poštovana kolegice, poštovani kolega,

molimo Vas da upitnik popunite u cijelosti jer nam je Vaše mišljenje nakon sudjelovanja u ovome stručnom skupu dragocjeno za unapređivanje kvalitete skupa.

Popuni upitnik


Stručni skupovi

Tip stručnog skupa Naziv Voditelj
Predmetno područje
Naziv Predmetno područje Vrijeme početka Mjesto Adresa Prijave do Prijava Voditelj
Županijsko stručno vijeće Školski preventivni programi 20.09.2017. u 12:30 sati Varaždin III. osnovna škola Varaždin, Trg Ivana Perkovca 35 19.09.2017. 10 / 40 VANJA BOJANIĆ Prijava / Odjava
ŽSV fizike za srednje škole Brodsko-posavske županije Fizika 20.09.2017. u 15:00 sati Gimnazija ''Matija Mesić'' Slavonski Brod Naselje Slavonija I, kbr. 8, 35 000 Slavonski Brod 20.09.2017. 16 / 20 MARINA GOJKOVIĆ Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće fizike Fizika 20.09.2017. u 15:00 sati Gimnazija "Matija Mesić" Slavonski brod Naselje "Slavonija I", Slavonski brod 20.09.2017. 14 / 25 BOJAN PAVELIĆ Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće vjeroučitelja u osnovnim školama Varaždinske županije - ISTOK Vjeronauk 20.09.2017. u 16:00 sati Toplička 178c Gornji Kneginec, 42204 Turčin 20.09.2017. 34 / 40 MARINA KOŠĆAK Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće učitelja Hrvatskoga jezika Hrvatski jezik 20.09.2017. u 16:30 sati Osnovna škola Banija Ulica Gaja Petrovića 6, Karlovac 20.09.2017. 47 / 60 NIKOLINA NIKOLIĆ Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće učitelja matematike Krapinsko-zagorske županije Matematika 21.09.2017. u 15:30 sati OŠ Lijepa naša, Tuhelj Tuhelj 54 21.09.2017. 57 / 70 Ančica Slaviček Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće učitelja informatike u osnovnim školama Koprivničko-križevačke županije Informatika/Računalstvo 21.09.2017. u 16:00 sati OŠ "Braća Radić" Koprivnica Miklinovec 6a, Koprivnica 21.09.2017. 23 / 30 MAJA PUHAČ Prijava / Odjava
ŽSV vjeroučitelja u OŠ Varaždinske županije- Zapad Vjeronauk 21.09.2017. u 16:00 sati OŠ Ivana Kukuljevića Sakcinskog Ladislava Šabana 17, 42240 Ivanec 20.09.2017. 27 / 30 Nataša Roginek Prijava / Odjava
Stručni skup učiteljica i učitelja tehničke kulture Karlovačke županije Tehnička kultura 21.09.2017. u 18:00 sati Karlovac, ZTK Maksimilijana Vrhovca 15, Karlovac 21.09.2017. 17 / 30 KREŠIMIR KENFELJ Prijava / Odjava
LABUS - stručno usavršavanje učitelja tehničke kulture Tehnička kultura 22.09.2017. u 10:00 sati Kampus FERIT Cara Hadrijana 10b, Osijek 22.09.2017. 6 / 50 LEON ZAKANJI Prijava / Odjava
ŽSV nastavnika glazbene umjetnosti Vukovarsko-srijemske, Virovitičko-podravska, Požeško-slavonska, Brodsko-posavske i Osječko-baranjske županije Glazbena kultura/umjetnost 22.09.2017. u 13:00 sati III.gimnazija Osijek Kamila Firingera 14 22.09.2017. 5 / 25 LIDIJA NEZNANOVIĆ Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće učitelja i nastavnika fizike Virovitičko-podavske županije Fizika 22.09.2017. u 15:00 sati Srednja škola Marka Marulića Slatina Trg Ruđera Boškovića 16, Slatina 22.09.2017. 17 / 28 DRAGAN KLEMENT Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće nastavnika glazbene umjetnosti srednjih škola Zagrebačke, Krapinsko-zagorske, Karlovačke županije i Grada Zagreba Glazbena kultura/umjetnost 22.09.2017. u 15:00 sati IX. gimnazija, Zagreb Dobojska 12 21.09.2017. 29 / 58 KRISTINA ORAČ Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće matematika - strukovne škole Matematika 23.09.2017. u 10:00 sati Tikveš Tikveš, Gaudeamus škola u prirodi 21.09.2017. 31 / 35 KAROLINA BRLEKOVIĆ Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće nastavnika matematike srednje škole Matematika 23.09.2017. u 10:00 sati Tikveš Tikveš, Gaudeamus, škola u prirodi 23.09.2017. 28 / 50 REBEKA KALAZIĆ Prijava / Odjava
Fakultativni skup , „Frühes Deutsch am Samstag in Zaprešić“ Strani jezik - njemački 23.09.2017. u 10:00 sati OŠ Pavao Belas, Brdovec Ul. Ilije Gregorića 28, 10291, Brdovec 23.09.2017. 33 / 40 NIKOLINA ŽUGEC Prijava / Odjava
Stručni skup učitelja i nastavnika povijesti Dubrovačko-neretvanske županije Povijest 23.09.2017. u 10:00 sati OŠ Marina Držića Volantina 6, Dubrovnik 23.09.2017. 16 / 30 JELENA ŠILJE CAPOR Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće za učitelje i nastavnike francuskog jezika Splitsko-dalmatinske županije Strani jezik - francuski 23.09.2017. u 12:00 sati OŠ Kamen-Šine Gospe od Karmela 1, 21 000 Split 22.09.2017. 18 / 20 Slavenka Markota Prijava / Odjava
ŽSV nastavnika informatike/računalstva u srednjim školama Vukovarsko-srijemske županije Informatika/Računalstvo 25.09.2017. u 16:00 sati Vinkovci Stanka Vraza 15, Vinkovci 24.09.2017. 28 / 42 DARIJA DASOVIĆ RAKIJAŠIĆ Prijava / Odjava
ŽSV učitelja glazbene kulture Varaždinske županije Glazbena kultura/umjetnost 25.09.2017. u 16:00 sati II. OŠ Varaždin Augusta Cesarca 10, Varaždin 24.09.2017. 26 / 35 RUŽICA KAPITAN Prijava / Odjava
Stavaka po stranici: << < 1 2 3 4 5  ... > >>