Upitnici

Molimo vas popunite upitnik kako bi mogli unaprijediti naše usluge.

Upitnik vezan uz skup Županijsko stručno vijeće nastavnika filozofije, logike i etike Primorsko-goranske i Ličko-senjske županije za predmetno područje filozofije, logike i etike


Popuni upitnik


Stručni skupovi

Tip stručnog skupa Naziv Voditelj
Predmetno područje
Naziv Predmetno područje Vrijeme početka Mjesto Adresa Prijave do Prijava Voditelj
26. Škola medijske kulture "Dr. Ante Peterlić" Izvannastavne aktivnosti 17.08.2024. u 12:00 sati Karlovac Kino Edison 10.08.2024. 58 / 70 Ivana Ivančić Medved, prof. Prijava / Odjava
Stručni skup za nastavnike Hrvatskoga jezika Koprivničko-križevačke županije Hrvatski jezik 20.08.2024. u 09:00 sati Obrtnička škola Koprivnica Trg slobode 7, 48000 Koprivnica 19.08.2024. 10 / 25 DANIJELA VRTIPRAH Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće učitelja i nastavnika fizike Požeško - slavonske županije Fizika 20.08.2024. u 10:00 sati Katolička gimnazija s pravom javnosti Ulica pape Ivana Pavla II. 6, Požega 20.08.2024. 3 / 20 LEONARDO ĐAKOVIĆ Prijava / Odjava
3. stručni skup Županijskog stručnog vijeća nastavnika Njemačkoga jezika u srednjim školama Vukovarsko-srijemske županije Strani jezik - njemački 20.08.2024. u 10:00 sati Gimnazija Matije Antuna Reljkovića Trg bana Josipa Šokčevića 1, 32 100 Vinkovci 20.08.2024. 16 / 40 JASNA LOVRIĆ Prijava / Odjava
3. županijsko Stručno vijeće nastavnika povijesti u SŠ Krapinsko – zagorske županije Povijest 21.08.2024. u 06:30 sati Jasenovac,Stara Gradiška,Lonjsko polje Spomen područje Jasenovac,Ulica Braće Radić 147 20.08.2024. 1 / 17 RENATA ČANDRLIĆ Prijava / Odjava
Međužupanijsko stručno vijeće učitelja prirodoslovnih predmeta osnovnih i srednjih škola talijanske nacionalne manjine Istarske i Primorsko – Goranske županije – Collegio professionale interregionale dei docenti delle materie scientifiche delle scuol Nacionalne manjine - Talijanska 21.08.2024. u 10:00 sati Poreč Matka Laginje 6 20.08.2024. 5 / 20 KRISTINA ŠTIFANIĆ Prijava / Odjava
Collegio professionale interregionale per gli insegnanti di lingua italiana - lingua materna presso le scuole elementari e medie superiori della Comunità Nazionale Italiana delle Regioni Istriana e Litoraneo-montana Nacionalne manjine - Talijanska 21.08.2024. u 10:00 sati TOŠ-SEI "Bernardo parentin" Poreč-Parenzo Matka Laginje 6 21.08.2024. 6 / 25 ESTER GRUBICA Prijava / Odjava
Međužupanijsko stručno vijeće za Osječko-baranjsku, Vukovarsko-srijemsku i Virovitičko-podravsku županiju Biologija 22.08.2024. u 09:00 sati Osijek Vukovarska 209 21.08.2024. 8 / 30 LJILJANA VIDOVIĆ Prijava / Odjava
Mens sana in corpore sano. Strategie di promozione della cultura della salute mentale in ambito scolastico. La salute mentale come strumento fondamentale di prevenzione alla violenza Nacionalne manjine - Talijanska 22.08.2024. u 09:30 sati AZOO - Agencija za odgoj i obrazovanje, Dipartimento di Fiume Via Trpimir 6, 51000 Fiume 19.08.2024. 8 / 40 Patrizia Pitacco, dipl. defektolog Prijava / Odjava
Matematički koncepti i matematički procesi u kurikulumu nastavnoga predmeta Matematika Matematika 23.08.2024. u 08:30 sati Split Prirodoslovno-matematički fakultet Ruđera Boškovića 33 (Z3F) Amfiteatar A02 23.08.2024. 11 / 120 MIRELA MAJSTROVIĆ Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće logopeda Međimurske i Varaždinske županije Stručni suradnici - logopedi 23.08.2024. u 09:00 sati Čakovec, Knjižnica Nikola Zrinski Trg republike 4, Čakovec 23.08.2024. 13 / 25 ANITA MARCIUŠ Prijava / Odjava
3. Županijsko stručno vijeće učitelja Biologije i Prirode Splitsko-dalmatinske županije Biologija 23.08.2024. u 09:00 sati Osnovna škola Sućidar Perivoj Ane Roje 1, Split 22.08.2024. 11 / 30 MARIJANA GUDIĆ Prijava / Odjava
3. Županijsko stručno vijeće učitelja Prirode i Biologije Splitsko-dalmatinske županije Biologija 23.08.2024. u 09:00 sati OŠ Sućidar Split Perivoj Ane Roje 1, Split 22.08.2024. 19 / 30 Dragana Mamić Prijava / Odjava
3. Županijsko stručno vijeće učitelja biologije i prirode Splitsko-dalmatinske županije Biologija 23.08.2024. u 09:00 sati Osnovna škola Sućidar Perivoj Ane Roje 1, Split 23.08.2024. 10 / 30 TAMARA BANOVIĆ Prijava / Odjava
Podrška učenicima s teškoćama u radu i profesionalni rast stručnog suradnika knjižničara Stručni suradnici - knjižničari 23.08.2024. u 10:45 sati Osnovna škola Cavtat Stjepana Radića 3, Cavtat 22.08.2024. 18 / 40 IVANA MILETIĆ Prijava / Odjava
MŽSV učitelja njemačkoga jezika za osnovne škole Zadarske i Šibensko-kninske županije Strani jezik - njemački 26.08.2024. u 00:10 sati OŠ Krune Krstića Trg Gospe Loretske 3, Zadar 25.08.2024. 12 / 40 MARINA BAIS Prijava / Odjava
Katehetsk ljetna škola SŠ "KULTURA ŠKOLE – VJERONAUK – PASTORAL ŠKOLE" Vjeronauk 26.08.2024. u 09:00 sati Zagreb Nadbiskupijski pastoralni institut, Kaptol 29a i OŠ Miroslava Krleže 26.08.2024. 93 / 150 dr. sc. Gordana Barudžija Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće Školski preventivni programi 26.08.2024. u 09:00 sati Osnovna škola Antuna i Ivana Kukuljevića Varaždinske Toplice Ulica grada Vukovara 1 Varaždinske Toplice 23.08.2024. 24 / 40 VANJA BOJANIĆ Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće učitelja Hrvatskoga jezika Osječko-baranjske županije Hrvatski jezik 26.08.2024. u 09:00 sati Osnovna škola Ljudevita Gaja Krstova 99 26.08.2024. 20 / 50 ANITA ŠOJAT Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće učitelja Hrvatskoga jezika Osječko-baranjske županije Hrvatski jezik 26.08.2024. u 09:00 sati OŠ Ljudevita Gaja, Osijek Krstova 99 25.08.2024. 19 / 50 VJEKOSLAVA HRASTOVIĆ Prijava / Odjava
Stavaka po stranici: << < 1 2 3 4 > >>