Naziv |
Predmetno područje |
Vrijeme početka |
Mjesto |
Adresa |
Prijave do |
Prijava |
Voditelj |
|
Županijsko stručno vijeće logopeda Međimurske i Varaždinske županije
|
Stručni suradnici - logopedi
|
25.04.2024. u 09:00 sati
|
Varaždin
|
Jurja Križanića 33, 42 000 Varaždin
|
24.04.2024.
|
21
/
25
|
ANITA MARCIUŠ
|
Prijava / Odjava
|
Kako uvoditi promjene u školske ustanove?
|
Školski menadžment/ravnatelji osnovne škole
|
25.04.2024. u 09:15 sati
|
OŠ Perušić,Perušić
|
Hrvatske mladeži 2, Perušić
|
23.04.2024.
|
22
/
24
|
Vlade Matas, prof.
|
Prijava / Odjava
|
Međužupanijsko stručno vijeće odgajatelja u učeničkim domovima Grada Zagreba, Krapinsko-zagorske, Primorsko goranske, Istarske, Karlovačke i Ličko-senjske županije
|
Odgajatelji u učeničkim domovima
|
25.04.2024. u 10:00 sati
|
Dom učenika Sušak
|
Drage Gervaisa 34, Rijeka
|
24.04.2024.
|
14
/
20
|
SABINA NARANĐA
|
Prijava / Odjava
|
Međužupanijsko stručno vijeće Primorsko-goranske, Istrarske, Karlovačke i Ličko-senjske županije za odgajatelje u učeničkim domovima
|
Odgajatelji u učeničkim domovima
|
25.04.2024. u 10:00 sati
|
Dom učenika Sušak
|
Drage Gervaisa 34, Rijeka
|
25.04.2024.
|
16
/
20
|
JELENA CETINJA VUKELIĆ
|
Prijava / Odjava
|
Regionalna smotra porjekata GOO-a za područje Grada Zagreba
|
Predškolski odgoj i obrazovanje
|
25.04.2024. u 10:00 sati
|
Dječji vrtić "Sunčana"
|
Dječji trg 2, Zagreb
|
25.04.2024.
|
66
/
70
|
mr. sc. Andreja Silić
|
Prijava / Odjava
|
Znanstveno-povijesni kamp hiSTEMory u Osnovnoj školi „Dobriša Cesarić“, u Osijeku
|
Interdisciplinarni
|
25.04.2024. u 10:00 sati
|
OŠ "Dobriša Cesarić" Osijek
|
Neretvanska 10, 31 000 Osijek
|
25.04.2024.
|
35
/
36
|
BRANKICA MAJDIŠ
|
Prijava / Odjava
|
Migracije i integracija osoba pod međunarodnom zaštitom; Prevencija trgovanja ljudima; Ravnopravnost spolova; Prezentiranje programa HCK-a; Splitsko-dalmatinska i Dubrovačko-neretvanska županija
|
Građanski odgoj i obrazovanje
|
25.04.2024. u 10:00 sati
|
online; ZOOM aplikacija
|
https://us02web.zoom.us/j/84600970563?pwd=LzlOOWIrdFdZSURrSkdjRHRNaWJ1Zz09
|
25.04.2024.
|
200
/
200
|
mr. sc. Tomislav Ogrinšak
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće ravnatelja srednjih škola Brodsko-posavske, Požeško-slavonske i Vukovarsko-srijemske županije
|
Školski menadžment/ravnatelji srednje škole
|
25.04.2024. u 11:00 sati
|
Srednja škola Ilok
|
Matije Gupca 168, Ilok
|
24.04.2024.
|
28
/
35
|
LJILJANA PTAČNIK
|
Prijava / Odjava
|
Stručni skup ŽSV-a nastavnika Engleskog jezika u Srednjim školama DN županije
|
Strani jezik - engleski
|
25.04.2024. u 12:00 sati
|
Graditeljsko-geodetsko tehnička škola + Zoom
|
Ul.Matice hrvatske 11,Split
|
25.04.2024.
|
25
/
45
|
ZORANA VEKIĆ
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće nastavnika engleskog jezika strukovnih škola Splitsko dalmatinske županije
|
Strani jezik - engleski
|
25.04.2024. u 12:15 sati
|
Praktikum Graditeljsko geodetske tehničke škole+zoom
|
Matice hrvatske 11,21000 Split
|
24.04.2024.
|
21
/
30
|
MAGDA MAVER
|
Prijava / Odjava
|
ŽSV učitelja i nastavnika Geografije Ličko-senjske županije
|
Geografija
|
25.04.2024. u 14:00 sati
|
Gospić
|
Miroslava Kraljevića 15, Gospić
|
25.04.2024.
|
9
/
30
|
ANA MESIĆ
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće učitelja Glazbene kulture Krapinsko-zagorske županije
|
Glazbena kultura/umjetnost
|
25.04.2024. u 15:00 sati
|
OŠ Veliko Trgovišće
|
Ulica Stjepana Radića 27, Veliko Trgovišće
|
25.04.2024.
|
20
/
25
|
ANITA HABIJANEC
|
Prijava / Odjava
|
Stručni skup Županijskoga stručnog vijeća učitelja Engleskoga jezika Sisačko-moslavačke županije
|
Strani jezik - engleski
|
25.04.2024. u 15:00 sati
|
OŠ Popovača
|
Vinogradska 15
|
24.04.2024.
|
29
/
50
|
SNJEŽANA PAVIĆ
|
Prijava / Odjava
|
Stručno vijeće nastavnika fizike srednjih škola i gimnazija Krapinsko-zagorske županija
|
Fizika
|
25.04.2024. u 17:00 sati
|
SŠ Pregrada
|
Stjepana Škreblina 2
|
25.04.2024.
|
9
/
15
|
KSENIJA VUKSAN
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće učitelja geografije Grada Zagreba (Donja Dubrava, Gornja Dubrava, Pešćenica - Žitnjak, Sesvete, Trnje)
|
Geografija
|
25.04.2024. u 17:00 sati
|
Zagreb
|
OŠ Dobriše Cesarića, Đalskoga 29, Zagreb
|
24.04.2024.
|
38
/
40
|
NEVENKA POKOS
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće učitelja razredne nastave VPŽ za učitelje OŠ I.B.-Mažuranić Virovitica, Virovitica, OŠ Suhopolje, Suhopolje i Katoličke OŠ, Virovitica
|
Razredna nastava
|
25.04.2024. u 17:00 sati
|
OŠ Ivane Brlić- Mažuranić Virovitica
|
Tina Ujevića 18, Virovitica
|
25.04.2024.
|
54
/
65
|
SANJA SAKAL
|
Prijava / Odjava
|
ŽSV učitelja razredne nastave Varaždinske županije
|
Razredna nastava
|
25.04.2024. u 17:30 sati
|
OŠ Franje Serta Bednja
|
Ljudevita Gaja 15, 42253 Bednja
|
25.04.2024.
|
44
/
55
|
ĐURĐICA KRTANJEK
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće vjeroučitelja u osnovnoj školi Splitsko-makarske nadbiskupije, Split - Zapad
|
Vjeronauk
|
25.04.2024. u 18:00 sati
|
OŠ "Pujanki", Split
|
Tijardovićeva 30, Split
|
25.04.2024.
|
18
/
30
|
RUŽICA MALEŠ
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće Split - Istok
|
Vjeronauk
|
25.04.2024. u 18:00 sati
|
OŠ Pujanki, Split
|
Tijardovićeva 30, Split
|
25.04.2024.
|
29
/
30
|
DIVNA LATKOVIĆ
|
Prijava / Odjava
|
ŽSV grada Zagreba
|
Tehnička kultura
|
25.04.2024. u 18:30 sati
|
Zagreb
|
OŠ Cvjetno naselje, Cvjetna cesta 17
|
25.04.2024.
|
80
/
95
|
DARKO MILOKNOJA
|
Prijava / Odjava
|