Upitnici

Molimo vas popunite upitnik kako bi mogli unaprijediti naše usluge.

Upitnik vezan uz skup Županijsko stručno Građanski odgoj i obrazovanja


Popuni upitnik

Upitnik vezan uz skup Javna tribina DRUGA PRILIKA


Popuni upitnik

Upitnik vezan uz skup Javna tribina DRUGA PRILIKA


Popuni upitnik

Upitnik vezan uz skup Javna tribina DRUGA PRILIKA


Popuni upitnik

Stručno-metodička priprema za polaganje stručnog ispita, skup održan 11. 6. 2019. u DV Kustošija

Poštovana kolegice, poštovani kolega,

molimo Vas da upitnik popunite u cijelosti jer nam je Vaše mišljenje nakon sudjelovanja u ovome stručnom skupu dragocjeno za unapređivanje kvalitete skupa.

Popuni upitnik


Stručni skupovi

Tip stručnog skupa Naziv Voditelj
Predmetno područje
Naziv Predmetno područje Vrijeme početka Mjesto Adresa Prijave do Prijava Voditelj
Županijsko stručno vijeće učitelja kemije Varaždinske i Međimurske županije Kemija 19.06.2019. u 08:00 sati VI. osnovna škola Varaždin, Varaždin Dimitrija Demetra 13, Varaždin 18.06.2019. 32 / 40 MIHAELA VRBNJAK Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće učitelja prirode i biologije Varaždinske županije Biologija 19.06.2019. u 09:30 sati Botanički vrt, Zagreb Marulićev trg 9a, Zagreb 19.06.2019. 32 / 50 KARMEN ZGREBEC Prijava / Odjava
ŽSV ravnatelja osnovnih škola Istarske županije Školski menadžment/ravnatelji osnovne škole 19.06.2019. u 10:00 sati Osnovna škola Vidikovac, Pula Vladimira Nazora 49 19.06.2019. 33 / 45 DAVORKA PARMAĆ Prijava / Odjava
Međužupanijsko stručno vijeće učitelja likovne kulture Bjelovarsko-bilogorske, Koprivničko-križevačke i Virovitičko-podravske županije Likovna kultura 19.06.2019. u 10:00 sati Gradski muzej Bjelovar Trg Eugena Kvaternika 1 19.06.2019. 10 / 16 MIRKO LEKIĆ Prijava / Odjava
Međužupanijsko stručno vijeće učitelja likovne kulture Koprivničko-križevačke, Bjelovarsko-bilogorske i Virovitičko-podravske županije Likovna kultura 19.06.2019. u 14:00 sati Gradski muzej Bjelovar Trg Eugena Kvaternika 1, Bjelovar 19.06.2019. 11 / 20 ANA-MARIJA SMOLJANEC Prijava / Odjava
Međužupanijsko stručno vijeće učitelja likovne kulture Koprivničko-križevačke, Bjelovarsko-bilogorske i Virovitičko-podravske županije Likovna kultura 19.06.2019. u 14:00 sati Gradski muzej Bjelovar Trg Eugena Kvaternika 1, Bjelovar 19.06.2019. 4 / 12 IGOR FUĆKAR Prijava / Odjava
4. stručni skup u školskoj godini 2018./2019. Kemija/Biologija 19.06.2019. u 14:30 sati Koprivnica Trg slobode 5 19.06.2019. 19 / 35 MIROSLAV KANISEK Prijava / Odjava
Stručni skup ŽSV-a učitelja i nastavnika Tjelesne i zdravstvene kulture Karlovačke županije Tjelesna i zdravstvena kultura 21.06.2019. u 09:00 sati Karlovac Primorska 9 18.06.2019. 4 / 10 ALENKA BELČIĆ Prijava / Odjava
ŽSV stručnih suradnika pedagoga SMŽ Stručni suradnici - pedagozi 21.06.2019. u 09:30 sati OŠ Gvozd,Gvozd Kralja Petra Svačića 21 19.06.2019. 15 / 36 ANKICA RAKAS-DRLJAN Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće učitelja glazbene kulture Virovitičko-podravske županije Glazbena kultura/umjetnost 26.06.2019. u 09:00 sati Slatina Osnovna škola Josipa Kozarca 26.06.2019. 7 / 16 Prijava / Odjava
Međužupanijsko stručno vijeće voditelja učeničkih zadruga za Šibensko-kninsku, Splitsko-dalmatinsku i Dubrovačko-neretvansku županiju Učeničko zadrugarstvo 26.06.2019. u 09:30 sati Srinjine Bilaje 1, 21292 Srinjine 26.06.2019. 17 / 40 TEA RADIĆ Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće učitelja razredne nastave Razredna nastava 26.06.2019. u 09:30 sati Trilj Poljičke Republike 18 26.06.2019. 30 / 55 ĆALETA ANA Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće učitelja njemačkog jezika Varaždinske županije Strani jezik - njemački 26.06.2019. u 10:00 sati Vidovec Školska ulica 4, 42 205 Vidovec 26.06.2019. 48 / 70 LEA LESAR-DOLENC Prijava / Odjava
Međužupanijsko stručno vijeće odgajatelja, stručnih suradnika i zdravstvenih voditelja učeničkih domova županija 13,17 i 19 Odgajatelji u učeničkim domovima 26.06.2019. u 11:00 sati Zadar, Srednjoškolski đački dom Obala kneza Branimira 10 A 25.06.2019. 17 / 30 SILVIJA KATAVIĆ Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće učitelja hrvatskoga jezika Vukovarsko-srijemske županije Hrvatski jezik 26.06.2019. u 13:00 sati Vinkovci OŠ "Antun Gustav Matoš" Vinkovci, Ohridska 21 25.06.2019. 41 / 50 GRACIJELA VUKIĆ Prijava / Odjava
L'Italianistica contemporanea: lingua, comunicazione e cultura italiana MODULO 2) Società, storia e cultura italiane del Novecento INSEGNANTI DI CLASSE Nacionalne manjine - Talijanska 26.06.2019. u 14:00 sati Rijeka - Fiume, Facoltà di lettere e filosofia - Dipartimento di italianistica Sveučlišna avenija 4, Rijeka - Fiume, aula 501 21.06.2019. 12 / 30 Patrizia Pitacco, dipl. defektolog Prijava / Odjava
L'Italianistica contemporanea: lingua, comunicazione e cultura italiana MODULO 2) Società, storia e cultura italiane del Novecento PER EDUCATORI Nacionalne manjine - Talijanska 26.06.2019. u 14:00 sati Rijeka - Fiume, Facoltà di lettere e filosofia - Dipartimento di italianistica Sveučlišna avenija 4, Rijeka - Fiume, aula 501 22.06.2019. 2 / 40 Patrizia Pitacco, dipl. defektolog Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće učitelja fizike u osnovnim školama Krapinsko-zagorske županije Fizika 26.06.2019. u 14:00 sati OŠ "Ljudevit Gaj"", Krapina Trg Stjepana Radića 1 26.06.2019. 9 / 25 RUŽICA NOVAK Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće stručnih suradnika edukacijskih rehabilitatora grada Zagreba Učenici s teškoćama u razvoju 26.06.2019. u 16:00 sati Zagreb Krajiška 9, Zagreb 26.06.2019. 35 / 60 MR. SC. ANDREA FAJDETIĆ Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće nastavnika fizike srednjih škola Zagrebačke županije Fizika 27.06.2019. u 07:00 sati Višnjan Istra 20.06.2019. 12 / 15 ANICA HRLEC Prijava / Odjava
Stavaka po stranici: << < 1 2 3 4 5  ... > >>