Upitnici

Molimo vas popunite upitnik kako bi mogli unaprijediti naše usluge.

Upitnik vezan uz skup Equip A2 - današnji dan može biti remek-djelo


Popuni upitnik

Upitnik vezan uz skup Equip A3 - Današnji dan može biti remek-djelo


Popuni upitnik


Stručni skupovi

Tip stručnog skupa Naziv Voditelj
Predmetno područje
Naziv Predmetno područje Vrijeme početka Mjesto Adresa Prijave do Prijava Voditelj
Vještine u procesu učenja - 3. skup ŽSV-a školskih knjižničara Varaždinske županije Stručni suradnici - knjižničari 15.04.2024. u 09:00 sati Martijanec OŠ Martijanec, Školska ulica 3, 42232, Martijanec 12.04.2024. 27 / 55 DRAŽENKA STANČIĆ Prijava / Odjava
Uloga ravnatelja u zaštiti prava djeteta - ŽSV ravnatelja gimnazija grada Zagreba i Zagrebačke županije Školski menadžment/ravnatelji srednje škole 15.04.2024. u 09:30 sati Zagreb Habdelićeva 1, Zagreb 14.04.2024. 32 / 70 DAMIR JELENSKI Prijava / Odjava
HPKZ-Proljetna škola Interdisciplinarni 15.04.2024. u 10:00 sati Opatija Amadria Park Grand Hotelu 4 Opatijska Cvijeta 15.04.2024. 246 / 250 Sandra Bašić, mag. prim. educ. Prijava / Odjava
Regionalna smotra porjekata GOO-a za područje Bjelovarsko-bilogorske, Koprivničko-križevačke, Međimurske i Varaždinske županije Predškolski odgoj i obrazovanje 15.04.2024. u 10:00 sati Multimedijalna dvorana Tehnološko-inovacijskoga centra Međimurje Ulica bana Josipa Jelačića 22/b, Čakovec 12.04.2024. 81 / 81 mr. sc. Andreja Silić, Slađana Domladovac, prof. Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeća učitelja biologije Požeško - slavonske županije Biologija 15.04.2024. u 15:00 sati Požega Katolička osnovna škola, Ulica Pape Ivana Pavla II 6. 15.04.2024. 16 / 25 JULIJANA MADAJ Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće učitelja tehničke kulture Koprivničko- križevačke županije Tehnička kultura 15.04.2024. u 16:00 sati Osnovna škola " Podolice", Koprivnica Ulica Pavla Kanižaja 2, Koprivnica 15.04.2024. 10 / 20 TIJANA MARTIĆ Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće Stručni suradnici - pedagozi 15.04.2024. u 16:30 sati OŠ Šime Budinića Zadar Put Šmunova 4 15.04.2024. 21 / 35 DIANA MAĐERIĆ Prijava / Odjava
Erasmus+ i eTwinning projekti - od ideje do realizacije Izvannastavne aktivnosti 15.04.2024. u 17:00 sati Sveti Petar Orehovec Sveti Petar Orehovec, 90, 48726 Orehovec 14.04.2024. 29 / 30 STOJANKA LESIČKI Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće učitelja razredne nastave Osnovne škole Ivana Cankara, Osnovne škole Otona Ivekovića i Osnovne škole Pavleka Miškine Razredna nastava 15.04.2024. u 17:00 sati Zagreb Osnovna škola Ivana Cankara, Cankareva 10, Zagreb 14.04.2024. 41 / 72 PETRA VEČERIĆ Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće učitelja RN Karlovačke županije u kombiniranim razredima Razredna nastava 15.04.2024. u 17:00 sati OŠ Banija, Karlovac Ul. Gaje Petrovića 5, 47 000 Karlovac 14.04.2024. 20 / 35 JASMINKA TRPČIĆ Prijava / Odjava
2. stručni skup učitelja Hrvatskoga jezika osnovnih škola Šibensko-kninske županije Hrvatski jezik 15.04.2024. u 17:00 sati Osnovna škola Vidici, Šibenik 8. dalmatinske udarne brigade 2 15.04.2024. 12 / 30 IVANA MILIŠIĆ Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće učitelja razredne nastave Karlovačke županije Razredna nastava 15.04.2024. u 17:00 sati Karlovac OŠ Banija, Ulica Gaje Petrovića 5 15.04.2024. 18 / 35 BOGDANKA CONJAR Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće učitelja razredne nastave Karlovačke županije za učitelje RN Razredna nastava 15.04.2024. u 17:00 sati Karlovac OŠ Banija, Ulica Gaje Petrovića 5 14.04.2024. 24 / 60 ŽELJKA POLIĆ Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće učitelja razredne nastave Karlovačke županije za učitelje OŠ Švarča, OŠ Skakavac, OŠ Dubovac, OŠ Slunj, OŠ Vojnić, OŠ Cetingrad; OŠ Antun Klasinc Lasinja, OŠ E. Kvaternik Rakovica Razredna nastava 15.04.2024. u 17:00 sati OŠ Banija Dr. Gaje Petrovića 5, Karlovac 14.04.2024. 25 / 75 DIANA SELMAN Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće učitelja razredne nastave Karlovačke županije za učitelje RN OŠ Slava Raškaj, OŠ Draganić, OŠ Rečica, OŠ Žakanje i OŠ Mahično Razredna nastava 15.04.2024. u 17:00 sati Karlovac, OŠ Banija Ul. Gaje Petrovića 5, 14.04.2024. 20 / 45 JASMINA ŠTEFAN Prijava / Odjava
2. stručni skup učitelja Hrvatskoga jezika osnovnih škola Šibensko-kninske županije Hrvatski jezik 15.04.2024. u 17:00 sati Osnovna škola Vidici, Šibenik 8. dalmatinske udarne brigade 2 15.04.2024. 11 / 30 GORDANA KOKIĆ BADŽIM Prijava / Odjava
2. Županijsko stručno vijeće: Osnovna škola "Brajda", Osnovna škola Fran Franković, Osnovna škola Ivana Zajca, Katolička osnovna škola "Josip Pavlišić", Osnovna škola "Kozala", Rijeka. Razredna nastava 15.04.2024. u 17:30 sati Rijeka Osnovna Škola "Kozala", Rijeka Ante Kovačića 21 14.04.2024. 50 / 64 BLAŽENKA BAJIĆ Prijava / Odjava
ŽSV učitelja Kemije za OŠ Grada Zagreba- istok Kemija 15.04.2024. u 18:00 sati Zagreb; OŠ dr Ante Starčevića Sv. Leopolda Mandića 55 14.04.2024. 20 / 35 SNJEŽANA ZDILAR Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće učitelja razredne nastave (OŠ A.Augustinčića, OŠ Bistra, OŠ Jakovlje, OŠ Kupljenovo, OŠ Luka, OŠ Pušća) Razredna nastava 15.04.2024. u 18:30 sati Jakovlje OŠ Jakovlje, Stubička cesta 4 15.04.2024. 50 / 80 LIDIJA MARINČIĆ Prijava / Odjava
Županijsko stručno vijeće ravnatelja osnovnih škola Zagrebačke županije Školski menadžment/ravnatelji osnovne škole 16.04.2024. u 09:00 sati OŠ Pokupsko Dr.Franje Tuđmana 49, 10414 Pokupsko 16.04.2024. 18 / 50 ŠTEFICA FACKO-VRBAN Prijava / Odjava
Stavaka po stranici: << < 1 2 3 4 5  ... > >>